.
Закрыть
Заказать звонок
[contact-form-7 id="32" title="Заказать звонок"]
RSS

Що краще, недорога білизна або дорога і ексклюзивна?

Вячеслав 21 марта, 2017

Вибір білизни – процедура неминуча, і необхідна. Здавалося б, що може бути простіше, але багато покупців так не вважають. І в дійсності часто виникає питання, яку нижню білизну вибрати. Звичайно, при достатній наявності фінансів питання як би відпадає само собою. Але що робити тим, у кого середній сімейний бюджет? Як бути, дозволити собі більш дорогі моделі білизни або вибрати економічний варіант?

Ціна нижньої білизни

Виробники недорогої білизни для масового споживання нерідко шиють такі красиві моделі, що їх форма просто притягує до себе. Тому, якщо брати до уваги зовнішній вигляд, то ніякого порівняння ви не отримаєте.

Недорога, будь-то чоловіча нижня білизна, або жіноча відрізняється від більш дорогих матеріалом, а саме тканиною, з якого вона виготовлена. У будь-якiй нижній білизні перевага віддається натуральним тканинам. Це може бути шовк, бавовна, мереживо або атлас. Але в чистому вигляді такий матеріал не виконуватиме свої практичні функції, а саме підтримувати потрібу форму. Для цього в натуральні нитки вплітаються штучні волокна у вигляді синтетичних, капронових, акрилових ниток.

2

У дешевих виробах відсоток штучних ниток набагато вище, ніж натуральних. Так виробник економить ще й на сировинi. Однак, така білизна може підійти тільки людинi, яка має не надто чутливу шкіру. У будь-якому випадку, недорогу білизну не зовсім комфортно носити влітку. Наприклад, в зимову пору року бажано одягати бавовняну нижню білизну. А ось в літній час краще використовувати шовкові вироби.

Якість пошиття кардинально відрізняється, але тут варто зробити застереження. Існує недорога білизна, наприклад, від вітчизняних виробників, вартість якої нижче дорогих виробів, але при цьому якість залишається на висоті. Крім того, тканини для дешевої білизни від місцевих фабрик беруться виключно натуральні.

Читайте так же  Как выбрать одежду для спорта?

Якість нижньої білизни

Купуючи нижню білизну в магазині відразу зверніть увагу на шви. У дорогих моделях вони практично непомітні. До того ж, помічено, що надягаючи такi моделі, ви можете проходити цілий день, не відчуваючи їх дотику. Цим не може похвалитися недорога білизна. Але вітчизняні виробники нижньої білизни зуміли поєднати в своїй продукції невелику вартість і високу якість. Що ще раз доводить те що недорогий одяг не завжди буває поганої якості.

До того ж, зовсім погано зшиті моделі дешевої білизни, після першого прання, втрачають свій зовнішній вигляд. Яку саме білизну купувати, справа суто особиста. Але, в порівнянні з недорогою білизною, одягаючи ексклюзивні моделі, людина отримує самозадоволення і насолоду. І необов’язково, щоб хто-небудь з боку його оцінив. Можна робити це просто для себе.

Написать комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *